EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EU

zde je forum pro alince združene v nové korporaci ze hry ogame
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nabídka

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
ceemel




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 26. 08. 07

Nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Nabídka   Nabídka Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 5:09 pm

Nabízím účastníkům toho fóra a zejména jeho adminovi zdarma doučování z češtiny. Mám absolvovány vysokoškolské kurzy didaktiky českého jazyka a literatury i praxi s vyučováním těchto předmětů. Stav vašeho pravopisu je úděsný, dělejte s tím něco! Tím, jak se prezentujete písemně, dáváte zprávu o vlastní úrovni.

Zaměříme se zejména na problematiku shody podmětu s přísudkem, psaní s/z nebo mě/mně a další nutná témata.

Prosím zájemce, aby mě kontaktovali pomocí PM. Pro začátek doporučuji sehnat si např. Pravidla čekého pravopisu, ovšem ta, která odpovídají novele pravopisné normy z roku 1998.

S pozdravem Váš ceemel ;o))))
Návrat nahoru Goto down
Esender




Po?et p?ísp?vk? : 43
Join date : 24. 08. 07

Nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nabídka   Nabídka Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 5:18 pm

Was?mi češtynu ve škole asy neměly nebo sem chibjel já tet nevym.Z tym slovníkem pravopysu to bude těžké my máme doma jenom atlasi.Bude to stačit?
Návrat nahoru Goto down
Evil_warrior

Evil_warrior


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 24. 08. 07
Age : 36

Nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nabídka   Nabídka Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 5:21 pm

ceemel napsal:
Nabízím účastníkům toho fóra a zejména jeho adminovi zdarma doučování z češtiny. Mám absolvovány vysokoškolské kurzy didaktiky českého jazyka a literatury i praxi s vyučováním těchto předmětů. Stav vašeho pravopisu je úděsný, dělejte s tím něco! Tím, jak se prezentujete písemně, dáváte zprávu o vlastní úrovni.

Zaměříme se zejména na problematiku shody podmětu s přísudkem, psaní s/z nebo mě/mně a další nutná témata.

Prosím zájemce, aby mě kontaktovali pomocí PM. Pro začátek doporučuji sehnat si např. Pravidla čekého pravopisu, ovšem ta, která odpovídají novele pravopisné normy z roku 1998.

S pozdravem Váš ceemel ;o))))

Este ze som SLOVAK a nasu gramatiku mozem scela Sleep
Návrat nahoru Goto down
Evil_warrior

Evil_warrior


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 24. 08. 07
Age : 36

Nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nabídka   Nabídka Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 5:22 pm

Esender napsal:
Was?mi češtynu ve škole asy neměly nebo sem chibjel já tet nevym.Z tym slovníkem pravopysu to bude těžké my máme doma jenom atlasi.Bude to stačit?

ak budes chciet najdem ti aj dake repolera u nas doma Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ceemel




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 26. 08. 07

Nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nabídka   Nabídka Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 5:22 pm

Esender napsal:
Was?mi češtynu ve škole asy neměly nebo sem chibjel já tet nevym.Z tym slovníkem pravopysu to bude těžké my máme doma jenom atlasi.Bude to stačit?

Takoví vtipálci mě nezajímají, rád bych pomohl všem skutečně tápajícím v pravopise. ;o)
Návrat nahoru Goto down
Esender




Po?et p?ísp?vk? : 43
Join date : 24. 08. 07

Nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nabídka   Nabídka Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 5:26 pm

Počkej takže tys to myslel vážně?Hustý
Návrat nahoru Goto down
Evil_warrior

Evil_warrior


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 24. 08. 07
Age : 36

Nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nabídka   Nabídka Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 5:27 pm

ceemel napsal:
Esender napsal:
Was?mi češtynu ve škole asy neměly nebo sem chibjel já tet nevym.Z tym slovníkem pravopysu to bude těžké my máme doma jenom atlasi.Bude to stačit?

Takoví vtipálci mě nezajímají, rád bych pomohl všem skutečně tápajícím v pravopise. ;o)


Okaslat cely pravopis pis ako pocujes a nemas problem lol!
Návrat nahoru Goto down
Doobee




Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 24. 08. 07
Age : 32

Nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nabídka   Nabídka Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 10:01 am

No hele, tak tohle mě celkem dostalo lol! Nechci nikoho urážet, ale když jsm si četl texty (Většinou od Admina), tak mi to zabralo dost času.Není zase tak těžký psát aspoň srozumitelně popř. s diakritikou. Souhlasím s ceemelem, Učit se, učit se, učit se! study lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nabídka   Nabídka Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nabídka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
EU :: clenove korporace :: clenoce a jejich mistnosti-
Přejdi na: