EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EU

zde je forum pro alince združene v nové korporaci ze hry ogame
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo

Goto down 
+2
LOL_Forum
valdo
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
valdo




Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:17 pm

Tu je screen správy, ktorá mi teraz prišla:
Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo 16039312xt0

To nemá chybu, máte tu veľkú korporáciu, všetci máte plnú hubu rečí ako nás rozdrvíte a zatiaľ vaši spojenci ponúkajú nám spojenectvo Laughing
Návrat nahoru Goto down
LOL_Forum




Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:22 pm

jaaaaaaaaaaaj to sou mi ale spojenci.. jakmile jim tece do bot tak papalala a alou jinam... lol! lol! lol! lol!
A z vas ma mit WARFORUM a LAKI strach??? si delate prdel??
kolik vas zautoci?? jeden dva? nebo utocite jenom mlenim pantem porad dokolaaaa lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Esender




Po?et p?ísp?vk? : 43
Join date : 24. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:22 pm

hele vopatrně já s váma nikdy válčit nechtěl ani nikdo od nás z ali a všem z naší ali sem doporučoval aby se nepouštěly do žádnejch větších akcí.Myslím že nikdo s vašimy členy neměl problémy takže pohoda.Tak vopatrně naše ali se moc nezůčastnovala.Tak neurážet že jsme měly plnou hubu keců.
Návrat nahoru Goto down
Esender




Po?et p?ísp?vk? : 43
Join date : 24. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:24 pm

jj a taky nepřebíháme jinam.Jediný ke komu by jsme chtěly přeběhnout je cOre.A to je bohužel neuskutečnitelné.
Návrat nahoru Goto down
LOL_Forum




Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:25 pm

Esender napsal:
hele vopatrně já s váma nikdy válčit nechtěl ani nikdo od nás z ali a všem z naší ali sem doporučoval aby se nepouštěly do žádnejch větších akcí.Myslím že nikdo s vašimy členy neměl problémy takže pohoda.Tak vopatrně naše ali se moc nezůčastnovala.Tak neurážet že jsme měly plnou hubu keců.

No nevim ale pokud ste cleny korporace tudis byste meli tahnout za jeden provaz neeee??? Pokud nechcete valku jak s warezama tak laki tak proc ste tu??
vystupte a budete cistiiiiii geek geek
Návrat nahoru Goto down
valdo




Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:26 pm

S tou plnou hubou kecou som myslel celú korporáciu EU a nie nejakú konkrétnu alianciu.
Návrat nahoru Goto down
1zizi1




Po?et p?ísp?vk? : 20
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:27 pm

LOL_Forum napsal:
jaaaaaaaaaaaj to sou mi ale spojenci.. jakmile jim tece do bot tak papalala a alou jinam... lol! lol! lol! lol!
A z vas ma mit WARFORUM a LAKI strach??? si delate prdel??
kolik vas zautoci?? jeden dva? nebo utocite jenom mlenim pantem porad dokolaaaa lol! lol!

Zeptej se UNION jak to dopadá, když útočíme Laughing Laughing lol!
Návrat nahoru Goto down
LOL_Forum




Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:27 pm

valdo napsal:
S tou plnou hubou kecou som myslel celú korporáciu EU a nie nejakú konkrétnu alianciu.

Tak tak.. ste korporace takze "tahnete za jeden provaz"
pig ale asi se pletu tak to vidiiiim
Návrat nahoru Goto down
martinus




Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:27 pm

Esender napsal:
hele vopatrně já s váma nikdy válčit nechtěl ani nikdo od nás z ali a všem z naší ali sem doporučoval aby se nepouštěly do žádnejch větších akcí.Myslím že nikdo s vašimy členy neměl problémy takže pohoda.Tak vopatrně naše ali se moc nezůčastnovala.Tak neurážet že jsme měly plnou hubu keců.

08-25 13:18:06 Esender [4:193:7] zdravymodpovědět
zdravym tě válečníku nic proti tobě nemám ale sem velice nepotěšen tím že si zautočil na jednoho hráče od nás z aliance (Swoop10) vím že jsi lépe postavený než já ale respekt z tebe nemám.Jsme ve společenství aliancí EU je nás dost proto tě prosím aby se to už neopakovalo jinak budu nucen z toho vyvodit následky.Rek bych že je tady mnoho hráčů bez aliancí které můžeš napadat. měj se Esender zástupce aliance Riddick

nejak rychle zapominas.. porad cekam na slibovany utoky ale nikde nejsou..hmmm
Návrat nahoru Goto down
LOL_Forum




Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:29 pm

martinus napsal:
Esender napsal:
hele vopatrně já s váma nikdy válčit nechtěl ani nikdo od nás z ali a všem z naší ali sem doporučoval aby se nepouštěly do žádnejch větších akcí.Myslím že nikdo s vašimy členy neměl problémy takže pohoda.Tak vopatrně naše ali se moc nezůčastnovala.Tak neurážet že jsme měly plnou hubu keců.

08-25 13:18:06 Esender [4:193:7] zdravymodpovědět
zdravym tě válečníku nic proti tobě nemám ale sem velice nepotěšen tím že si zautočil na jednoho hráče od nás z aliance (Swoop10) vím že jsi lépe postavený než já ale respekt z tebe nemám.Jsme ve společenství aliancí EU je nás dost proto tě prosím aby se to už neopakovalo jinak budu nucen z toho vyvodit následky.Rek bych že je tady mnoho hráčů bez aliancí které můžeš napadat. měj se Esender zástupce aliance Riddick

nejak rychle zapominas.. porad cekam na slibovany utoky ale nikde nejsou..hmmm


Houby martinusi ty uz ses tady taky??
cetl sis ten vzkaz co sem ti posilal na nasem foru??? Smile
Návrat nahoru Goto down
LOL_Forum




Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:30 pm

1zizi1 napsal:
LOL_Forum napsal:
jaaaaaaaaaaaj to sou mi ale spojenci.. jakmile jim tece do bot tak papalala a alou jinam... lol! lol! lol! lol!
A z vas ma mit WARFORUM a LAKI strach??? si delate prdel??
kolik vas zautoci?? jeden dva? nebo utocite jenom mlenim pantem porad dokolaaaa lol! lol!

Zeptej se UNION jak to dopadá, když útočíme Laughing Laughing lol!


Neboj ono staci kdyz zautocime my... albino Basketball
Návrat nahoru Goto down
Esender




Po?et p?ísp?vk? : 43
Join date : 24. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:31 pm

Neboj napsal sem to tady a všichni mě poslaly do háje takže z toho sešlo.Prej se všichni připravujou na utok s Warforem a tak no a sám na tebe nemam tak se nezlob trosky nebudou.
Návrat nahoru Goto down
LOL_Forum




Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:33 pm

Esender napsal:
Neboj napsal sem to tady a všichni mě poslaly do háje takže z toho sešlo.Prej se všichni připravujou na utok s Warforem a tak no a sám na tebe nemam tak se nezlob trosky nebudou.

S warforem?? takze lakinu ste se lekli??? lol!
Návrat nahoru Goto down
1zizi1




Po?et p?ísp?vk? : 20
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:36 pm

LOL_Forum napsal:
Esender napsal:
Neboj napsal sem to tady a všichni mě poslaly do háje takže z toho sešlo.Prej se všichni připravujou na utok s Warforem a tak no a sám na tebe nemam tak se nezlob trosky nebudou.

S warforem?? takze lakinu ste se lekli??? lol!


lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
1zizi1




Po?et p?ísp?vk? : 20
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:37 pm

LOL_Forum - necheš napsat kdo vlastně jsi? Teda jestli se nebojíš Laughing
Návrat nahoru Goto down
LOL_Forum




Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:37 pm

1zizi1 napsal:
LOL_Forum napsal:
Esender napsal:
Neboj napsal sem to tady a všichni mě poslaly do háje takže z toho sešlo.Prej se všichni připravujou na utok s Warforem a tak no a sám na tebe nemam tak se nezlob trosky nebudou.

S warforem?? takze lakinu ste se lekli??? lol!


lol! lol! lol!

sou no.... asi zmenili nazor po nocnim prekvapku.. santa
Návrat nahoru Goto down
Esender




Po?et p?ísp?vk? : 43
Join date : 24. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:40 pm

já nevim naše aliance je průměrná a na laky určitě nemáme no a když sem to zkusil tady tak se nic nestalo a všichni se na to vykašlaly.To je asi taky jedinej důvod proč si s váma tady pořád píšu nežádam spojenectvý neprosím o spojenectvý jenm se tady prostě bavim ale koukam že se do mě všichni začly nějak navážet takže to asi nemá cenu.Bere to všichni nějak vážně.
Návrat nahoru Goto down
LOL_Forum




Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:42 pm

1zizi1 napsal:
LOL_Forum - necheš napsat kdo vlastně jsi? Teda jestli se nebojíš Laughing

sem od lakinu.. staci?? Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
Esender




Po?et p?ísp?vk? : 43
Join date : 24. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:45 pm

aha takže vono je tu už i Laky no já sem se divil nějak mi to nešlo do hlavy.Já myslel že je tady jenom Warforum.
Návrat nahoru Goto down
LOL_Forum




Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:47 pm

Esender napsal:
aha takže vono je tu už i Laky no já sem se divil nějak mi to nešlo do hlavy.Já myslel že je tady jenom Warforum.

ale kdezeeeee... tady sou vsichni na ktery ste chteli zautociiiin.. lol! lol!
A nejsem tady sam od lakinu... cat monkey pig
Návrat nahoru Goto down
Esender




Po?et p?ísp?vk? : 43
Join date : 24. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:47 pm

jo a zizi ještě si mě nenapad naštěstí jak si psal že si mě už asi napadl když sem psal že sem s Warforem neměl problémy.doufam že to nevemeš jako podnět k utoku.
Návrat nahoru Goto down
LOL_Forum




Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:48 pm

Esender napsal:
aha takže vono je tu už i Laky no já sem se divil nějak mi to nešlo do hlavy.Já myslel že je tady jenom Warforum.

A prosimte LAKI
Návrat nahoru Goto down
Esender




Po?et p?ísp?vk? : 43
Join date : 24. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:53 pm

jj sory snažim se psát co nejrychlejc a těch jmen je moc tak se nezlobte.LAKY Very Happy jo a na vás zautočit?Z toho sešlo dřív než se něco začlo řešit.Jestli ste si teda přečetly ty bejvalý zprávy.jenom mě mrzelo že ste zautočily na našeho člena který vám nic nedělal a neměl skoro žádné suroviny teda si myslim.
Návrat nahoru Goto down
martinus




Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:54 pm

Esender napsal:
jj sory snažim se psát co nejrychlejc a těch jmen je moc tak se nezlobte.LAKY Very Happy jo a na vás zautočit?Z toho sešlo dřív než se něco začlo řešit.Jestli ste si teda přečetly ty bejvalý zprávy.jenom mě mrzelo že ste zautočily na našeho člena který vám nic nedělal a neměl skoro žádné suroviny teda si myslim.
muzes mi rict koho mas na mysli?
Návrat nahoru Goto down
LOL_Forum




Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 26. 08. 07

Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 6:56 pm

Esender napsal:
jj sory snažim se psát co nejrychlejc a těch jmen je moc tak se nezlobte.LAKY Very Happy jo a na vás zautočit?Z toho sešlo dřív než se něco začlo řešit.Jestli ste si teda přečetly ty bejvalý zprávy.jenom mě mrzelo že ste zautočily na našeho člena který vám nic nedělal a neměl skoro žádné suroviny teda si myslim.

my sme pokud vim vubrali jenom presne vybrane hrace...
njn uz i jenom zminka o utoku na nas je brana jako agrese.. tutiz bude potrestana...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo   Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aliancia KRA ponúkla aliancii WarForum spojenectvo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» WarForum

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
EU :: clenove korporace :: clenoce a jejich mistnosti-
Přejdi na: